Serwis responsywny dla WCAG 2.0    24 235 55 77    |   
Panel klienta

O firmie

SOFTNET Telekom to jeden z największych lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych. Firma działa od 1996r. i świadczy  swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Siedziba firmy znajduje się w Gostyninie, ale usługi świadczone są również w okolicznych miejscowościach w Bierzewicach, Lucieniu, na Zalesiu, Kruku, Gorzewie, Budach Kozickich.

Technologie

SOFTNET Telekom posiada własną, najnowocześniejszą sieć światłowodową w powiecie gostynińskim. Każdy blok mieszkalny w Gostyninie jest podłączony światłowodem, istnieje również możliwość wprowadzenia światłowodu do mieszkania abonenta. Naszą siecią telekomunikacyjną mamy również objęte osiedla domków jednorodzinnych. Dzięki nowoczesnej sieci światłowodowej możemy przesyłać do abonenta 1Gbit/s.

Oferta

Szybki dostęp do internetu – własna wybudowana nowoczesna sieć światłowodowa pozwala zaoferować prędkości od 70 Mb/s aż do 350 Mb/s. Dzięki temu każdy Abonent może dobrać łącze odpowiednie dla jego potrzeb.

Telefonia stacjonarna – atrakcyjne abonamenty z darmowymi minutami oraz numerem z wybranej strefy numeracyjnej, a także szereg usług dodatkowych m.in. usługi faksowe, funkcje zawieszania i przekierowania połączeń, prezentacja numeru osoby dzwoniącej.

Telewizja cyfrowa – oferujemy ponad 200 kanałów (również HD) oraz dodatkowe możliwości, które zwykłą telewizję zmieniają w nowoczesną platformę multimedialną.

Monitoring – wykonujemy instalacje telewizji przemysłowej w technologi IP oraz analogowej, oferowane systemy umożliwiają transmisję obrazu przez internet i nie wymagają instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, a przyłączenie odpowiednich urządzeń i czujników pozwala zbudować system przeciwpożarowy czy system kontroli dostępu. Ponadto projektujemy i instalujemy kablowe i radiowe sieci komputerowe. Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu administracji grupami roboczymi, sieciami kablowymi i bezprzewodowymi oraz serwerami WWW, E-mail i DNS.

SOFTNET Telekom to nie tylko nowoczesne technologie, ale także życzliwy i profesjonalny zespół specjalistów, którzy chętnie służą radą i pomocą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.